Успіх

Що робити, якщо не хочеться снідати. Я знайшла спосіб

На сьогоднішній день багато людей стикаються з проблемою, коли не хочеться снідати. Але не варто забувати, що якісний сніданок є запорукою продуктивного і енергійного дня.

Так що ж робити, якщо не хочеться снідати? Відповідь на це болюче питання дала відомий дієтолог Світлана Фус.

За її словами, це питання є одним з головних, з якими вона стикалася в своїй практиці. Експерт підкреслила, що сніданок повинен бути обов’язковим, не дивлячись ні на що.

Пояснення значущості сніданку від Світлани Фус

Дієтолог пояснила, що коли людина прокидається і починає рухатися, рівень глюкози в організмі починає знижуватися. Тому дуже важливо поповнити не дістаються запаси, інакше організм почне брати глюкозу з внутрішніх органів.

Крім того, вона підкреслила, що зниження глюкози в крові впливає на стан людини – він починає відчувати втому, хоча тільки прокинувся, сонливість тощо.

Світлана Фус розповіла, що багато людей вважають за краще позбавлятися від цього стану за допомогою кави, але це лише тимчасовий ефект на хвилин 40.

Вона пояснила, що кава на голодний шлунок дратує його стінки, а це небезпечно тим, що може виникнути гастрит.

Як змусити себе поснідати

За словами дієтолога, якщо людина розуміє важливість сніданку і знає всі ризики, то у нього вже має з’явитися бажання обов’язково поснідати.

Кращий час для сніданку – з 7 до 9 ранку.

Також, як зазначає Світлана Фус, необхідно пам’ятати, що чай і кава – це лише доповнення до сніданку, а їсти треба так, щоб відчувати ситість.

«Всі ми різні, тому у кожного свій ідеальний сніданок», – додала експерт.

Крім того, не варто снідати відразу ж після пробудження. Часто люди починають так робити, тому у них немає апетиту. Тому перед сніданком вмийтеся і зробіть зарядку.