Успіх

Що ні в якому разі не потрібно надягати в зал для тренування

Якщо ви все ж зважилися займатися спортом і вибрали для тренувань спортзал, то вам необхідно добре підготуватися. Для початку обов’язково зверніть свою увагу на форму одягу.

В першу чергу костюм для тренування повинен бути комфортним і якісним, адже якщо одяг буде неправильно підібрана, це викличе дискомфорт і значно вплине на якість тренуванні.

Сьогодні ми підібрали для Вас чотири рекомендації від експертів щодо того, що ні в якому разі не варто брати в спортзал для тренування.

Порада 1. Не варто надягати натуральну одяг з бавовни

Чому, може, запитаєте ви. Так, хоч натуральна одяг є хорошою і не сильно поглинає запахи, але, як відомо, бавовна здатна добре вбирати вологу.

Таким чином, мокрий костюм може заважати процесу тренування, а також ставати середовищем для швидкого розмноження бактерій. Це може стати причиною появи грибкової інфекції.

Якщо ж ви купите спеціальний одяг для тренування, зазвичай їх виготовляють з високоякісної синтетичної тканини, то вона буде відштовхувати вологу і не заважати якісної тренування. Ви не будете відчувати почуття дискомфорту.

Порада 2. Ні в якому разі не надягайте старі кросівки

Якщо ви помітили на своїй спортивного взуття явні ознаки зносу (стертості на підошві), то це буде сигналізувати про одне – в такому взутті не можна займатися спортом.

Чому? Справа в тому, що кросівки для спорту призначені виконувати стабілізуючу, що амортизує і захисну функції, але якщо є дефекти – цього не відбувається в повній мірі. Іноді, це призводить до травм і порушень стопи, що має негативні наслідки.

Порада 3. Не надягайте невідповідний білизна

Експерти звертають нашу увагу на те, що невідповідним білизною може стати бюстгальтер, які погано підтримує бюст. Цей момент дуже важливий, адже тільки гарне білизну під час тренуванні здатне виконувати цю функцію.

Якщо ж воно не буде підтримувати груди, то це загрожує ризиком травми і обвивання грудей.

Порада 4. Зверніть увагу на аксесуари

Під час тренувань на вашому тілі не повинно бути ніяких аксесуарів – ні кілець, ні намиста, ні браслетів і інших дрібниць. Чому? Справа в тому, що під час занять спортом можна ненавмисно травмувати собі навіть звичайним кільцем на пальці. Також зверніть увагу на наручний годинник – в цілях безпеки рекомендовано їх знімати під час тренувань.