Жінкам

“видихай”: проста вправа для наповнення життєвими силами і боротьбою з втомою

Не так вже і просто людині завжди бути активним і позитивним, а у власні дні відпочинку також не завжди вдається розслабитися по-справжньому. Тому, ми постійно перебуваємо у пошуках розслаблюючих технік, які б одночасно боролися з втомою і наповнювали нас життєвими силами, надаючи бадьорість і активність. Чимось це схоже на медитацію, але швидше вчить нас розслаблятися і відпочивати. Давайте зупинимося на пару хвилин і спробуємо це вправу.

absolutera – вільний доступ

Як ви швидше за все знаєте, але бадьорість і активність, здоров’я, краса, молодість і навіть удача залежать від кількості життєвих в нас сил, які постійно змінюються: витікають або поповнюються. Але їх недолік дає нам втому, апатію, небажання щось робити і просто відсутність гармонії і гарного настрою. Та й чесно зізнатися, при малій кількості життєвих сил, навіть не відпочинеш толком, так як є незрозуміле хвилювання, роздратування. І поки у нас є час відпочинку, поки багатьом нікуди не треба, поки ще у вас є час на себе, напевно варто було б подумати ще й про себе, а точніше про техніках, які допоможуть поповнювати життєву енергію і просто дозволять вам відпочити від суєти. А це означає, що користь отримує і фізичне тіло, і здоров’я, і молодість, і краса.

Життєву енергію в Індії називають – Прана, в Китаї – Ци, в Японії – Ки, на Русі – Жива.

Для практики вам знадобиться зовсім небагато вільного часу, можете навіть перед сном робити або в будь-який зручний для вас. А також постарайтеся, щоб нічого не відволікало.

“Видихай” – як робити вправу:

vc – вільний доступ

  • Для початку прийміть зручне положення, краще лягти
  • Постарайтеся розслабитися і заспокоїтися
  • Робимо вдих і уявляємо, як наповнюємося життєвою енергією, силами, активністю і бадьорість. Видихаємо – зникає втома, поганий настрій і роздратування

Робимо поки не відчутний прилив сил і енергії, зазвичай інтуїтивно зрозуміло, що пора закінчити вправу.

Ось така стаття сьогодні вийшла. Не забувайте поділитися своєю думкою з Усіх свят, нарешті новим 22 роком. Будьте щасливі і успішні в Новому році!