Жінкам

Як я починала позбавлятися від негативу в голові і испрвляла моменти, що розбудовували і засмучували

Новий рік вже настав, і дуже хочеться, щоб цей рік разюче відрізнявся від минулого, хоча б ми самі в ньому стали трохи іншими І, що нас дуже часто робить пригніченими, розчаровує, змушує наше фізичне тіло і здоров’я з кожним разом котитися вниз, забирає енергію і сили, так це негатив в наших думках і голові. Напевно, я як ніхто інший розуміє, я отримувала від самої себе по повній програмі і тільки через кілька років почала виправляти цю проблему по зменшенню негативних думок, які самі чомусь і не поспішали йти, а притягували все нові і нові проблеми від яких позбутися досить важко. Як же можна починати рятувати від негативу в голові? Як виправляти ті моменти, що засмучують і розчаровують? Поділюся тим, що допомагало мені.

ok – вільний доступ

На даний момент про те, як зменшити власні негативні думки ходить дуже багато практик і рад. Особливо, коли тобі кажуть “так ти просто не думай і все”. А у відповідь ти починаєш думати ще наполегливіше. Або, наприклад, техніка фіолетовий браслет, яка вчить говорити менше негативного, менше брехати, менше критикувати, але будемо чесні, що працює вона тоді, коли ти хоча б мінімально здолав самого себе перестав постійно у всьому бачити негатив. У мене був такий період, коли ти постійно і всім незадоволений, скрізь бачиш негатив, а власне фізичне тіло тебе підводить. Так, багато в чому цьому сприяють наші думки, адже коли ми засмучені, розчаровані і в усьому бачимо негатив, то і ми відчуваємо себе набагато гірше. А якщо ми відчуваємо себе набагато гірше, то з’являються страхи за самого себе і своє здоров’я, і негатив тільки зростає і здається, що з цього ніяк не вибратися. Насправді це так, досить складно і у кожного тут своя техніка. Але, я знайшла для себе непоганий варіант, який поступово допоміг не турбуватися по дурницях, а також мислити менш негативно, а потім вже і інші техніки робити можна, наприклад, той же “фіолетовий браслет”,

А що потрібно робити?

fb – вільний доступ

Насправді практика здасться простий, але робочої і якщо ми бачимо навколо себе негатив і мислимо негативно, то потрібно намагатися вчитися у всьому бачить зворотний бік. Або як говорить китайська мудрість “Завжди дивись на речі зі світлої сторони, а якщо таких немає – натирай темні, поки не заблищать”. Не завжди це доречно, але в багатьох випадках це дійсно хороший варіант.

На самому початку, мені було досить важко в думках знайти позитив, тому найпростіше взяти блокнот і ручку, написати туди то в чому ви бачите негатив і шукати світлі, позитивні моменти. Наприклад, зірвалася поїздка, про яку ви мріяли 10 років, що ж значить ви зможете зробити щось корисне саме тут і зараз, а може я щось отримаю саме в цей момент, коли мене тут не буде, та й фінанси залишаться в цілості, так і наступного разу обов’язково вийде. А коли цей момент пройде напишіть, що ви змогли зробити корисного і доброго в цей момент. Я в свій час, коли були серйозні проблеми з фізичним тілом шукала і в цьому плюси (ну і що, зате в магазин ходити часто не потрібно – просто тому, що не можу, а значить фінанси ціліше будуть, та й скільки справ сидячи зробити можна, зате від гімнастики відпочину і роботи. Не всі ж бігати кудись, треба й відпочити і т. д.). Так було не просто, особливо коли ти не бачиш прогресу, але згодом розумієш, що це дійсно був потрібний урок, який пішов на користь і не все те негативне, що може здатися на перший погляд. Варто тільки подивитися уважніше.

Загалом, намагайтеся у всьому шукати позитив, навіть у найдивніших ситуаціях і негативних сторонах (по можливості і ситуації), а якщо не виходить пишіть на аркуші паперу і ретельно аналізуйте все це. І ви побачите, що поступово замість негативу приходить і світла сторона.

А як вважаєте ви? Чи пробували ви таке? Неодмінно діліться своєю думкою