Успіх

Розкрили головний секрет швидкого схуднення

Вчені розкрили головний секрет швидкого схуднення.

Тому я хочу поділитися цим відкриттям, з яким на 100% згодна.

Зазначу, що експертами був названий самий максимальний і дієвий спосіб схуднення.

За словами вчених, що у підставі цього методу знаходяться саме фізичні вправи. Вони пояснили, що фізичні навантаження найкращим чином впливають на спалювання підшкірного жиру.

Також пишеться про те, що науковцями було проведено дослідження, де вони вивчили, як саме потрібно займатися, щоб відбувалося зменшення підшкірного жиру.

В експерименті прийняли участь 30 осіб із зайвою вагою. Повідомляється, що протягом шести тижнів одна група займалася спортом до прийому їжі, друга робила зарядку після. Що стосується контрольної групи, вони зовсім не робили ніяких фізичних навантажень.

З’ясувалося, що фізична активність до прийому їжі дозволяє знизити рівень інсуліну в крові, що дозволяє в два рази швидше спалювати жир.

Друга група, яка займалася після прийому їжі, також худла, але не так активно, а вага контрольної групи практично не змінився.

Крім того, експерти наголосили, що фізична активність натщесерце дає можливість контролювати рівень цукру, а це знижує ризик виникнення діабету II типу та хвороб серця і судин.

А Ви згодні з їх думкою? Я, так. Буду рада, якщо Ви поділитеся своєю думкою в коментарях.

Читайте також: