Жінкам

Тягнемо букву “у”: збільшуємо губи, підтягуємо овал обличчя і зменшуємо носогубку

Дуже часто багатьом не подобається область навколо губ: то губи тонкі, то овал обличчя не такий, то носогубна складка занадто явно виражена. Від останньої позбутися особливо проблематично, так як вона з’являється не тільки у людей у віці, але й у молодих, хто часто сміється і посміхається – проста особливість нашої міміки і виразу обличчя. Але від посмішок ми не відмовляємося і це правильно, але разом з цим хочеться, щоб і обличчя розслабленим було, і овал більш підтягнутим, і губи більше, красивіше, і носогубка була менш вираженою. Мені для цього останнім часом подобається вправа “тягнемо букву У”. Зовсім просте, але ви можете помітити ефект майже відразу.

Дуже часто вся проблема зі зморшками, втомленим виглядом і попливли овалом криється в самому напрузі особи. Так як протягом дня ви відчуваєте безліч емоцій, а на них реагируети наше обличчя. Природно, що ви думаєте, коли приходите додому “ну я ж перестала стрессовать, дратуватися, значить, і напруга пішло”. Насправді це зовсім не так і ви все також напружені. Ось чому ви не можете заснути, а обличчя нагадує втомлену і затиснуту маску , іноді навіть говориш з труднощами, особливо, якщо робота пов’язана ораторським мистецтвом. Ви ж не думаєте, що це проходить просто так, адже під час промови ви відчуваєте багато емоцій, які і надають промови відтінок, а обличчю вираз. Але вдома це абсолютно непотрібний момент, коли ми намагаємося боротися за красу і молодість нашого з вами імені. Вправа про який ми поговоримо сьогодні дозволяє:

  • Трохи збільшити губи і зняти напругу з цієї частини обличчя: ви відчуєте це відразу
  • Підтягує овал обличчя
  • За рахунок розслаблення зменшує вираженість зморшок і носогубної складки зокрема
  • З’явиться загальне розслаблення і гармонія, спокій за рахунок того, що особа розслабитися, можна робити перед сном

Скажу відразу, що при розслабленості особи і після вправи ви можете відчути, що губи ніби стали більше і погано закриваються це нормально, так і повинно бути. Просто ви дійсно зробили все правильно і розслабили цю зону з вправою. При цьому рот буде відкриватися трохи простіше

Недоліки – мною знайдено не було але пам’ятаємо, що при наявності проблем про вправах завжди варто поговорити зі спеціалістом.

Як робити:

Отже, щоб відчути ефект для краси і молодості варто зробити вправу правильно: складаємо губи трубочкою, ніби збираємося тягнути букву “у” – можете допомогти собі трохи простягнувши її. Завдання трохи випнути губи і напружуючи саме їх, а не область навколо, як у варіанті вище, так як з’являться складки, а їх нам не потрібно. Починайте тягнути букву “у” протягом 30-40 секунд, поки не втомитеся (або видуйте повітря в такому положенні, якщо шуміти не можна). Розслабтеся і повторіть вправою знову.

Впевнена, що багато відчують, як губи стали трохи більше і ніби вийшли. А ви знали, що в китайській фізіогноміці вважається: маленькі і тонкі губи говорять про те, що людина не жадібний