Краса й зовнішність

Останній аналіз в старому році і вираз подяки всесвіту за все те, що отримав. Чому це важливо

Ось і підходить до кінця наш старий рік і починається новий, можна сказати, що життя з настанням нового року розділяється на до і після. Але, щоб майбутнє було по можливості світлим і благополучним: для вас, близьких і рідних все ж не варто забувати подякувати Всесвіт в останній раз в старому році. Навіщо це робити? Так, думаю, що багато отже це знають, і можливо інтуїтивно розуміють. Але все ж давайте поговоримо про практику , яку я намагаюся робити кожен рік, щоб закінчити старий рік успішно і принести здоров’я, красу, удачу і благополуччя. Давайте дивитися.

Дана практика напевно буде складніше, ніж звичайна щоденна подяку Всесвіту і свого фізичного тіла за роботу і те, що ти в підсумку отримав, так як доведеться пригадати все те хороше, що ти отримав за минулий рік, відклавши весь негатив і невдачі. А складніше це просто тому, що людині важче згадати все хороше, що він отримує. Погодьтеся, навіть за минулий день це зробити не так вже і просто, а за рік згадати вдвічі важче, але тим цікавіше і корисніше практика. Її можна назвати “останній аналіз в старому році і вдячність”. Але навіщо це робити? Ми, люди, такі істоти, що вдячністю не демонструємо, навіть якщо на нас дійсно “падає” удача. Між тим, закони Всесвіту побудовані так, що отримуючи щось ти повинен щось віддавати, хоча б енергію. І ця енергія криється в подяці, так як під час того, як людина відчуває відчуття подяки він посилає хвилю позитиву в просторі і притягує його до себе ж за законом передачі і обміну енергії.

Природно, що ви повинні не просто сказати “дякую Всесвіт і світ за все те, що отримав”, а швидше відчути емоції подяки за все отримане, так як в цьому криється задум. Від простих слів ефективність буде менше, і я раніше думала, що роблю не правильно? Чому толку ніякого? Просто потрібно налаштувати себе на хвилю позитиву та емоцій подяки до Всесвіту, близьких, до самого себе і фізичного тіла, здоров’я. Тоді так, з’явиться відчуття спокою і гармонії. Як бачите, притягти з вдячністю можна багато, просто віддаючи частинку енергії і посил позитиву. А, не забуваючи пропускаючи все як належне.

Як же робити практику:

Я беру блокнот або зошит, сідаю і починаю аналізувати все те, що отримала за цей рік, що придбала і знайшла для себе: все хороше, що тільки можна побачити. Природно, що записуємо . А в кінці ще раз читаємо і дякуємо Всесвіт, світ, самого себе і близьких за все те, що маємо. Просто відчуйте емоції подяки, а не механічно вимовляєте слова.