Жінкам

Чому важливо не думати про свій вік, а просто розуміти, що ти ще молодий. Значить, так воно і буде

Наші думки і думи, куди сильніше нас самих. Іноді, це абсолютно неконтрольований процес, що вимагає великих зусиль, щоб зупинити ту чи іншу думку. І дуже часто думка вплине на те, як ми будемо виглядати, які зморшки з’являться і т. д. Однієї з прадавніх наук, що це довела була Китайська Фізіогноміка – наука читання людини по обличчю, а в ній ще сказано і про старіння. Чи знаєте ви, яких людей вважають “нестаріючими”, так, Так, саме тих, хто не так багато думає про свій вік, майже не відчуває емоцій, а також тих, хто не так часто спілкується з людьми. І варто лише таким людям змінити свій ритм життя у зворотний бік, як “нагорода знайде свого героя”, а точніше вік проявиться на обличчі. Звичайно, ми з вами просто не можемо зупинити досить глибокі думки, не можемо не відчувати сильних емоцій. Але можемо, хоча б, трохи постаратися не думати про своєму віці. Що це дає? Чим це корисно для нас? Давайте подивимося.

bagiraclub – вільний доступ

Ще в однієї східної мудрості було сказано, що “якщо ти хочеш бути молодим, то просто перестань зациклюватися на часі і власному віці”. Чому так? А все тому, що ми надаємо цим цифрам занадто більше значення, постійно женемося за часом, нічого не встигаємо й говоримо собі, що в цьому році я стаю ще старіше. А ще, що люблять робити наші дами? Це підійти до дзеркала, розглянути всі свої недоліки та зморшки і критикувати себе по повній: яка я стара, з кожним роком зморшок все більше і т. д. Так що по суті у власному старіння винні ми самі, так як самі закладаємо певну установку своїй підсвідомості те, що “Я старію з кожним роком і швидко”. Так як багато людей бояться цього і постійно думають, нагадують собі про це, знаходяться в гонитві за молодістю, а в підсвідомості відкладає чітка установка на цей рахунок. Особливо сильно працюють розмови через дзеркало про свою старість, зморшках і недоліки. Ні, тут справа навіть не в тому, що дзеркала щось таке можуть, а ви бачите самого себе. Так працювати і щось доводити до підсвідомості, коли ви бачите власне відображення набагато простіше. Тому, розмовляючи з собою в дзеркалі, краще похваліть себе.

Цей момент можна чітко спостерігати у тих, хто йде до усамітнення з природою. Таких мало, але зазвичай такі люди дуже повільно старіють, так як в природі ти не спостерігаєш за часом і не знаходишся у гонитві за ним. Для нас це не зовсім реально, просто варто трохи простіше ставиться до цього.

І коли ти сам починаєш думати про те, що ти ще молодий, повний сил, то підсвідомість, працюючи разом із фізичним тілом, і видасть вам такий результат. І людина буде виглядати набагато молодше своїх років, просто тому, що він не відчуває себе на свій вік і дає собі установку, що я ще молодий (особливо за мірками Всесвіту, ось де та правда відчувається різниця). Не дарма ж в йозі є така практика, як уявлення себе молодим і активним. По суті це щось наближене, але навіщо робити якісь зайві практики, якщо можна просто думати трохи інакше, не лаяти себе за вік і не повторювати собі про це через кожні дві години. І тільки так можна побачити, що не все так, як це може здаватися, адже часто дзеркало видає нам те, що ми хочемо бачити. І якщо ти думаєш, що ти молодий, відчуваєш це як своє внутрішнє я і будеш в цьому переконаний – значить так і буде.

А як вважаєте ви? Може ви вже інтуїтивно так робите? Неодмінно діліться своєю думкою