Жінкам

Уявляй і швидко заснути: спробуйте відпочити, поки в свята є час на сон

Я не знаю самого простого і швидкого способу, щоб розслабитися і швидко заснути. Без особливих проблем і зусиль, використання гімнастик і вправ, складних практик, мудрий і точок – так як я знаю, що не всім читачам подобаються подібні техніки. Тому, кожен вибирає ту фішку, що припадає йому до душі. І робота з уявою – це те, що зможе вас зацікавити, заспокоїти і відповідно, що ви швидко заснете, навіть не помітите. Тому давайте спробуємо “уявляти і швидко засипати”, поки ще є час в свята, і ви можете приділити його сну.

Наша уява завжди було нашою виручалочкою, яка допомагала нам в різних ситуаціях. Наприклад, у збереженні спокою, для підвищення сил і медитації, навіть для простого розслаблення від ситуації і захисту від энерговампиризма. Хоча багато хто говорить “я не вмію уявляти” – в такому випадку подібні практики тільки допоможуть вам навчитися і чим частіше ви пробуєте щось уявити, тим швидше уява відкриє перед вами нові можливості та інтереси. І мабуть, головне, з незвички це вміти не загубитися у своїх фантазіях. Для сну ж найголовніше – це навчитися входити в стан “Альфа”, стан розслаблення і медитації, яке сприяє сну. В ньому ви відпочиваєте, розслабляєтеся, заспокоюєтеся, відновлюєте фізичне тіло, здоров’я і молодість. Виникає воно тільки в стані гармонії, спокою, під час медитацій. І як раз уявою кшталт медитації розслабляє і допомагає заснути.

Крім стан Альфа, є хвилі Бета (хвилі активності, коли ми думаємо, тривожимося, працюємо), Тета-і Дельта – характерні для глибокої медитації і сну.

Недоліків у вправи майже немає, просто в нього потрібно звикнути і зрозуміти його принцип. Плюс, ми розвиваємо власну фантазію і уяву.

Як робити вправу:

Ви готуєтесь до сну, прийміть зручне положення і закрийте очі. Перед цим, ви можете придумати, що будете уявляти, а може вам подобається дивитися на щось певне. Це може бути:

  • Падаючий сніг
  • Шум моря
  • Політ птахів
  • Рожеві алеї
  • Ви гуляєте в місцевості, що вам подобається
  • Човен на море
  • Ваш вихованець
  • Можете уявити певні предмети: соняшник, торт, тістечко, можете скласти сукню, гуртка, фігурка тварини і т. д.

Все, що ви хочете уявити – уявляйте з закритими очима, нехай образи змінюються, намагайтеся не думати і не зациклюватися на них і ви самі не помітите, як розслабитеся, тривожні думки підуть і ви швидко заснете. Якщо не подобаються предмети, то ви завжди можете придумати історії, наприклад, зі своєю участю.