Успіх

Психопат: діагноз чи фізіологія

Психопати приходять на консультації до психологів з різними запитами і з різними мотивами. Так як же влаштований внутрішній світ психопата?

Психолог і директор психологічного центру «Відновлення» Аліса Чижикова більш детальну інформацію, яка буде дуже корисна для тих, хто має справу з такими людьми.

№1

Психопат не здатний переживати співчуття та емпатію. Його мозок має відмінності від мозку звичайної людини, і цей дефект неможливо нічим виправити.

№2

Психопат не здатний любити. Свою нездатність він проектує на навколишній світ і особливо на близьких людей. Він щиро вірить що любити його неможливо і ненавидить тебе за твою «нелюбов» до нього.

№3

Психопат сильно зациклений на питанні поваги. Неповага він бачить у всьому і серйозно за це карає.

№4

У психопата порушена чуттєва сфера. Він не здатний переживати тепло, ніжність, зворушливість, справжню радість і його щиро дратують люди, які здатні на це.

№5

Психопат сильно зациклений на своїй болю та стражданнях, вважає себе жертвою. Він нездатний помічати почуття і потреби інших. Він поглинений собою. Часто приходить в терапію з болісним відчуттям що він нелюбим.

№6

Психопат щиро вірить, що інші люди його не цінують і не помічають. Коли він самотній, то ненавидить світ за таке ставлення до нього. Коли він у парі, вся ненависть обрушується на його партнера.

№7

Психопат ніколи не відчуває спокою і задоволення. Саме з цього, ці люди часто бувають дуже діяльними, адже залишитися в тиші і самоті для них нестерпно.

№8

Психопат наповнений внутрішнім зневагою до себе і вимагає від близьких доказів любові,відданості і вірності. Часто ці вимоги зводяться до того, що партнер повинен весь свій час і сили віддавати йому, віддаляючись від близьких і друзів.

№9

Паралимбическая система психопата аномальна, що робить його емоційно холодним на біологічному рівні. Він знає, що відрізняється від інших людей, і це ще один привід для заздрості і ненависті.

№10

З-за атрофованих частин мозку, які відповідають за співпереживання, у психопата відсутнє таке явище як совість, що дозволяє йому бути жорстким по відношенню до інших і ніколи не переживати провину.