Зарядка

Аеробіка з фітболом

Аеробіка з фітболом використовується не тільки для схуднення, паралельно тіло стає більш витривалим, збільшується м’язова сила. Вправи в комплексах для аеробіки виконуються досить швидко, тренування виходять енергійними, проходять на одному диханні. Спалювання жирових відкладень супроводжується підтягуванням шкіри і підвищенням тонусу м’язів, в результаті тіло стає не тільки струнким, але і підтягнутим. Це відмінний спосіб позбавитися від зайвої ваги в домашніх умовах.

З усіх способів позбавитися від зайвої ваги аеробіка з фітболом буде самим забавним і захоплюючим. Такі комплекси використовуються не тільки для схуднення, при регулярному виконанні тіло оновлюється – знаходить м’язову силу, стає більш витривалим, пружним і підтягнутим.

Що таке аеробіка з фітболом?

Аеробіка з фітболом – це комплекс вправ, який виконується в досить швидкому темпі. Фітбол створювали для людей з порушеннями в роботі ЦНС, а також для тих, хто переніс травму, але зараз сфера його використання набагато ширше. Зараз такий м’яч є в кожному фітнес-закладі, жінки купують його в домашнє використання саме для виконання аеробних вправ.

Результат від аеробіки з фітболом

Кардіо діяльність спрямована на підвищення пульсу і прискорення . Паралельно з втратою зайвої ваги тіло знаходить м’язовий тонус, підтягується шкіра, особливо це помітно на стегнах і животі. Підвищується гнучкість тіла, виробляється правильна постава. При виконанні цих вправ працюють м’язи, в тому числі і м’язи-стабілізатори, показники м’язової сили і витривалості помітно підвищуються.

Завдяки швидкому темпу виконання при регулярних заняттях прискорюється обмін речовин.

Як робити аеробіку з фітболом?

Бажано проводити заняття в першій половині дня, бадьора зарядка з фітболом прискорить метаболізм на цілий день, тіло буде витрачати більше енергії на активність і худнути.

Балансування на фітболі

Вихідне положення – лежачи на м’ячі грудьми, тіло випрямлений, ноги впираються носками до підлоги, прямі руки витягнуті перед собою. Покатай м’яч, щоб він опинився в області живота, зберігай рівновагу і утримуй положення як мінімум 30 секунд. Виконай кілька разів, потім зроби те ж саме, прокотивши м’яч в область стегон. Відразу ж переходь до наступної вправи.

Присідання біля стінки

Стоячи спиною до стіни, помісти м’яч між попереком і плечима. Утримуючи фітбол, присідай, згинай ноги, поки стегна не стануть паралельними підлозі. М’яч буде рухатися вгору-вниз, важливо не упустити його. Роби по 9-12 присідань.

Місток

Лежачи на підлозі на спині, зігніть ноги в колінах і поставте стопи на м’яч. Спираючись на стопи і плечі, піднімай стегна і вгору, тіло повинно випрямитися. Зроби в такому положенні три вдиху, потім повернися у вихідне, повтори вправу 9-12 разів.

Вправа для м’язів живота

Виконувати цю вправу можна тільки тим, у кого немає проблем з м’язами живота і спини. Встань на коліна і розташуй фітбол перед собою, витягни руки вперед і вприся ними у м’яча. Відкочуй м’яч вперед, спираючись на нього руками, при цьому тіло буде нахилятися вперед. Коли руки стануть паралельними підлоги, затримайся в положенні на декілька секунд, потім повернися у вихідне положення зворотним рухом. Виконуй по 9-1 раз.

Вправа для верхньої частини тіла

Вихідне положення – лежачи на м’ячі грудьми, вприся руками в підлогу і прокотися на м’ячі вперед, поки він не опиниться під ногами в області кісточок. Як тільки м’яч опиниться близько стоп, відразу ж починай робити зворотний рух. Повторюй без зупинок 11-15 разів.

Віджимання на фітболі

Досить складна вправа, тому воно стоїть на завершення комплексу аеробіки з фітболом. Якщо руки будуть розташовані на м’ячі, а ноги – на підлозі, виконувати вправу стане простіше. Якщо упиратися руками в підлогу, а фітбол розташувати під ногами, вправа стане складніше. Роби стільки віджимань, скільки зможеш, намагайся довести до 9-12 разів.