ШЕФ – РЕДАКТОР ПРО АКТУАЛЬНЕ:

Коротюк Оксана Вікторівна

Шановні читачі! Журнал «Право та юстиція» представляє собою науково-практичне видання, що об’єднує публікації загальнотеоретичного та практичного характеру і охоплює найрізноманітніші сфери юридичної діяльності.

У першому випуску журналу зібрано статті провідних фахівців-практиків, видатних науковців, викладачів і аспірантів. У чисельних статтях видання авторами представлено глибокий аналіз юридичних норм, висвітлено актуальні питання науки і практики, що можуть стати в нагоді практикуючим фахівцям та науковцям.

Стрімкий розвиток і удосконалення чинного законодавства, реформування багатьох юридичних інститутів ставить перед юристами нові завдання. Реформи, заплановані та вже проведені у нотаріаті, виконавчій службі, судовій системі, адвокатурі та інших сферах юридичної практики зумовили виникненнянових наукових дискусій і питань, які наразі залишаються не вирішеними. У зв’язку з цим, створення науково-практичного видання, що об’єднає зусилля провідних фахівців і дозволить представити нові погляди на ключові аспекти усіх напрямків юридичної професії, являється надзвичайно доцільним та актуальним.

Слід відзначити, що журнал «Право та юстиція» орієнтований на працівників усіх галузей юридичної практики і науки. Команда журналу ставить за мету розкриття на його сторінках фундаментальних загальнотеоретичних питань, а також надання методичної допомоги практикуючим юристам.

У зв’язку з цим, ми закликаємо усіх колег долучатися до спільної праці, до здійснення нових наукових досліджень, розроблення рекомендацій практичного характеру у всіх сферах юридичної діяльності. Не викликає сумніву той факт, що єднання фахівців та їх спільна робота дозволять подолати більшість проблемних аспектів, що виникають у правозастосуванні, розробити єдиний підхід до вирішення суперечливих питань та врегулювати правові колізії.

Шеф-редактор, Коротюк О.В.

Please publish modules in offcanvas position.