Успіх

«Ноги німіють і зводить судома». Про які хвороби сигналізують ваші ноги

Ні для кого не секрет, що люди хворіють. За все існування людства вже з’явилося безліч хвороб, як небезпечних, так і не дуже.

Наше тіло дуже часто сигналізує нам про наявність певної хвороби. Сьогодні ми поговоримо про ногах і розповімо, про яких хворобах сигнализирую ваші ноги.

Лікарі стверджують, що проблеми з ногами можуть свідчити про подагрі, варикозі, зневоднення і серцево-судинних хворобах.

Як розпізнати різні хвороби за нашим ногам? Ці симптоми розкажуть про стан нашого здоров’я.

Симптом 1. У Вас зводить ноги

Судоми є дуже неприємним симптомом. У багатьох людей вони викликають великий дискомфорт, особливо тим, хто ночами страждає судомами.

На що можуть вказувати судоми в ногах? Найчастіше вони сигналізують про зневодненні організму або на дефіцит калію і кальцію.

Якщо у Вас виникли такі проблеми, подумайте, чи п’єте Ви достатньо води,а також проконсультуйтеся з лікарем, чи немає в організмі дефіциту калію і кальцію.

Симптом 2. Німіють ноги

Оніміння ніг або поколювання в кінцівках може сигналізувати про периферичної невропатії або ураженому нерві.

Якщо ж Ви постійно це відчуваєте, а симптоми не йдуть вже кілька годин, терміново йдіть до лікаря, так як оніміння ніг може сигналізувати і про інших хворобах, небезпечних для людини.

Симптом 3. Лущення шкіри ніг

Крім не естетичного зовнішнього вигляду при лущенні шкіри, такі симптоми можуть свідчити про грибку або навіть низькому імунітеті.

Симптом 4. Замерзають ноги сильно

Якщо ж у Вас замерзають ноги навіть в шкарпетках, хоча на вулиці або в приміщення не так холодно, то це може говорити про проблеми з щитовидною залозою. Звичайно, точний діагноз поставить лікар, тому обов’язково сходіть до нього.

Симптом 5. Часто болить п’ята

Часткові болю в п’яті свідчать про фасците. Тому, лікарі рекомендують купувати зручне взуття, щоб надалі уникати цих проблем.

Симптом 6. Опухає великий палець на нозі

Якщо у Вас таке сталося, а до всього цього ще піднялася температура, то найімовірніше це подагра. Як відомо, подагра є неприємним захворюванням суглобів.

Симптом 7. Не росте волосся на ногах

Хоч така новина може порадувати багатьох дівчат, але не все так просто. Такий симптом може сигналізувати про те, що у Вас поганий кровообіг. У такому разі обов’язково зверніться до лікаря!