Жінкам

Навіщо ручкою я простукиваю подушечки пальців. Підвищуємо пам’ять, увагу і працездатність

Наші подушечки пальців завжди можуть нам допомогти і дати те, що нам потрібно. Іноді ми навіть і не знаємо, що можемо отримати за допомогою них. Але найчастіше, вони дають нам добру активність, кмітливість, підвищують пам’ять і увагу. Але погодьтеся, що колись нам робити премудрі зарядки і гімнастики. Хочеться чогось простого, невигадливого, на пару хвилин. І останнім часом я стала частенько використовувати в гімнастиці для рук саму просту ручку, щоб допомогти поліпшити пам’ять, активність і увагу. Але як це працює? Як робити? Давайте подивимося.

На чому ж грунтується користь, яку ми отримуємо від подушечок пальців? В основному, багато китайські практики для пам’яті і уваги, як раз і ґрунтуються на постукуванні подушечок пальців, наприклад, одне з популярних китайських вправ: це простукування подушечок пальців один про одного. Деякі роблять це інтуїтивно, коли розмірковують і думають про що-небудь. Але не завжди це самий простий і зручний варіант вправи. Я пробувала, робила близько року, але поступово перейшла на інші варіанти, а саме зручним варіантом стала ручка. Я спеціально беру важку ручку і використовую її в гімнастиці для рук: катаю в долонях і легенько простукиваю подушечки пальців, коли намагаюся думати, прийняти якесь рішення і просто підвищити уважність.

До речі, основна дія і користь ґрунтується на точках Ши-сюань. Давайте на них подивимося запам’ятаємо.

Коли будете робити вправу, то намагайтеся потрапляти саме на них. Вони заставу уважності, активності та кмітливості.

Як же робити вправу:

  • Я беру досить важку ручку, але можна взяти і легку – пробуйте, що вам більше сподобається
  • І бічною стороною ручки починаємо постукувати по кінчиках і подушечок пальців. Спочатку на одній руці, потім на іншій протягом 3-5 хвилин
  • Наприкінці можете покатати ручку в пальцях

Ви відчуєте, як стало простіше думати, а ви збадьорилися.