Психологія

Коли жінці краще сказати про свої почуття?

Все частіше і частіше жінки розуміють, що не варто чекати біля моря погоди і беруть ініціативу в свої руки. Це в давнину вважалося, що дівчина не повинна першої визнаватися в любові! Зараз часи змінилися, і брати ініціативу в свої руки в такій важливій справі, як любов, зовсім не соромно! Особливо якщо ви зустрічаєтеся з боязким чоловіком, який боїться зізнатися в своїх почуттях, із-за страху почути у відповідь насмішку або відмову. Давайте розбиратися в тому, коли ж краще зізнатися в коханні чоловікові!

Якщо чоловік відчуває до вас такі ж теплі почуття, як і ви до нього, він напевно оцінить вашу сміливість і відвертість. Але завжди треба пам’ятати й про те, що, зізнавшись у коханні, ви ризикуєте не зустріти відповідного почуття. Ви готові до такого ризику? Тоді варто продумати, який момент для визнання самий підходящий.

Перша зустріч?

Це однозначно погана думка: визнаватися в любові на першому побаченні, навіть якщо ви відчули ту саму любов з першого погляду. По-перше, чоловік може подумати, що з ваших вуст ці слова звучать занадто часто. Середньостатистичний розумний чоловік, не нарцис і не егоїст, швидше за все, поставиться до вашого визнанням з підозрою. А по-друге: ви ще й сама не зовсім можна зрозуміти, що з вами відбувається: гормональний сплеск під назвою «пристрасть» або те саме, світле й велике почуття?

Краще почекати, коли перші захоплення схлинуть, і ви зможете міркувати більш виважено. Побачите свого партнера не через рожеві окуляри, зрозумієте, які у нього є недоліки і достоїнства. І що ви готові миритися з його недоліками, приймати його таким, який він є.

Під час сексу?

Це теж невдалий варіант: в пориві пристрасті можна і не таке сказати! Чоловік сприйме ваші слова як визнання його надзвичайною сексуальної сили, а не як душевний порив. Робити таке важливе визнання також не варто поспіхом, в дорозі або «між іншим». Адже він повинен бачити, що ви говорите серйозно, що для вас ця любов не менш важлива, ніж для нього. І вже звичайно, не варто говорити про кохання, коли він втомився, роздратований або голодний. Робіть визнання в той момент, коли обидва ви в гарному настрої і налаштовані один на одного. Коли вас ніщо не відволікає – ні цікавий фільм, ні обід, ні дзвінки друзів.

Як сказати?

Для залучення уваги можна використовувати фразу типу: «Я хочу тобі зізнатися в чомусь дуже важливому». Далі – розкажіть, як, в який момент ви зрозуміли, що він для вас дуже доріг. Можете коротко розповісти про історію ваших стосунків – про те, як вони бачаться вам. Наприклад, про те, яка ситуація вам показала, що він добрий (чуйний, сміливий і т. д. ). Можете сказати, що ви в ньому знайшли саме ті якості, які давно шукали в чоловікові. Словом, ваш чоловік повинен повірити в свою винятковість для вас – що для вас він дійсно унікальний. І скажіть заповітне: «Я люблю тебе! »

Що далі?

Нерідко чоловік, якого застала зненацька визнання, вважає, що дівчина йому таким чином натякає про те, що їм вже пора в загс. Ви справді прагнете сказати йому про це? Або просто хочете, щоб він знав про ваші почуття, але міняти формат відносин не збираєтеся? Проговорите це обов’язково: «Я тебе люблю, я мрію, щоб ми прожили життя разом, ростили дітей і облаштовували дім». Або: «Я ціную ті відносини, які у нас є зараз, я просто хочу, щоб ти зрозумів, як ти мені дорогий». Важливий момент: якщо ви справді дозріли до заміжжя, дайте чоловікові строк на прийняття рішення. Можливо, він поки що не думав про шлюб, йому важливо переварити отриману від вас інформацію і прийняти усвідомлене рішення.

Ви самі робите вибір – робити перший крок чи ні. Важливо пам’ятати, що, проявляючи ініціативу в такому важливому питанні, ви ризикуєте стати у ваших стосунках більш сильною ланкою, яка буде нести на собі і все інше. Може, краще дочекатися визнання в любові від вашого чоловіка? Вирішувати вам!