Успіх

5 уроків успіху, щоб залишатися вірним своєму баченню

Як ти знаходиш сенс у своєму житті?

Ми не перегоріли з-за того, що ми робимо. Ми перегоріли, тому що забули, навіщо ми це робимо. Мета – це паливо, яке підтримує нас.

Проблема в тому, що багато людей не знають своєї мети або не знають чому. Ми знаходимо почуття мети, коли шукаємо способи допомогти іншим та зробити світ кращим. Кілька років тому я був нещасний, негативний і зосереджений лише на собі. Коли я вирішив зосередити своє життя на те, щоб змінити життя інших, я виявив в собі велику мету.

Як ви залишаєтеся вірним своєму баченню, незважаючи на перешкоди, невдачі або невдачі?

Шлях до успіху ніколи не позаду вас. Коли ви стикаєтеся з перешкодами і труднощами, ви повинні підтримувати своє бачення і продовжувати рухатися вперед. Марафонці не йдуть на останній милі, тому що бачать кінець в полі зору. Незважаючи на те, що вони найбільш фізично втомилися в той час, вони не здаються, бо бачать, куди вони йдуть.

Я виявив, що позитивні лідери завжди підтримують своє бачення. Незалежно від обставин або невдач, вони завжди з нетерпінням чекають. Також важливо пам’ятати, що невдача не призначена для визначення вас. Він призначений для того, щоб удосконалити вас і допомогти вам стати тим, ким ви повинні бути. Дорожні загородження є частиною подорожі. Без боротьби не було б тріумфу. Без невдач не було б відчуття перемоги і звершення!

Як ви підтримуєте позитивний погляд на життя?

Я докладаю всіх зусиль, щоб бачити моє життя як подарунок, а не зобов’язання. Справа не в тому, що ми повинні робити, а в тому, що ми повинні робити. Дослідження показує, що ми не можемо бути задоволеними і вдячними одночасно. Кожен день я йду на прогулянку з вдячністю, де кажу собі, за що я вдячний. Коли я роблю це, я наповнюю свій мозок і тіло позитивними емоціями, які піднімають мене і створюють родючий розум, готовий до успіху.

Я дізнався, що негативні думки завжди будуть приходити, але якщо у вас є негативна думка, це не означає, що вам потрібно в це вірити.

Як ви привносите ясність у своє життя?

Я думаю про спадщину, яке хочу залишити. Знання того, як ви хочете, щоб вас запам’ятали, допомагає вам вирішити, як жити сьогодні. І коли ви знаєте, за що ви стоїте і що важливо, легко прийняти рішення. Я також часто думаю про себе та своєї роботи. Суть ваша мета. Це повідомлення, яким ви повинні поділитися. Це люди, які найбільш важливі для вас. Це робота, яка є центральним і ключовим для вашого бізнесу, зростання і успіху.

Як ви справляєтеся з відмовою?

Я не приймаю це на свій рахунок. За ці роки я навчився не дозволяти чужому думку про мене визначати мене. Не кожен збирається поділитися своїм баченням. Не всі будуть вірити тому, у що ти віриш. Не всім сподобається ваша робота. Ваша позитивна енергія повинна бути більше, ніж їх заперечність. Ваша впевненість і віра повинні бути більше, ніж їх сумнів.