Успіх

5 кроків до здорової сім’ї

Найчастіше в багатьох фільмах ми можемо бачити, як на вечерю збираються всією родиною. Все виглядають щасливими, багато спілкуються, але в реальному житті, на жаль, не завжди так гладко.

Не так легко змусити всіх зібратися разом, а буває, що у всіх різний графік – хтось повертається з роботи раніше, хтось пізніше. Потім це переростає у звичку і сім’я вже не вечеряє разом.

Також в сучасних реаліях багато стикаються з тим, що не готують собі нормальну їжу, а вживають їжу швидкого приготування. Головна небезпека в тому, що це їм не тільки дорослі, але і діти.

Сьогодні у нас є кілька ідей, щоб відновити здоров’я для всієї родини.

1. Їжте разом (будинку) якомога частіше

У цю епоху футбольних ігор, танцювальних вечорів, батьків, які працюють допізна, дуже легко потрапити в пастку: їж швидко, їж перед телевізором, їж всяке харчове «барахло». Це велика помилка.

З усіх речей, які ви можете зробити, щоб вплинути на здоров’я своєї родини, можливо, найважливіше – зробити сімейний обід або вечерю пріоритетним.

Дослідження показують, що сімейне харчування разом більше двох разів в тиждень може позитивно впливати на талію дитини, харчову поведінку та психологічний розвиток.

2. Їжте більше раніше, менше пізніше

Наші тіла жадають більше калорій в кінці дня і менше вранці, пережиток того часу, коли їжа ранніх людей була ненадійною, а накопичення енергії було перевагою.

Але сьогодні ця модель негативно впливає на наше здоров’я. Дослідження на тваринах і людях в даний час показали, що синхронізація з годинником пов’язана з збільшенням ваги, хронічними захворюваннями і передчасним старінням.

3. Почніть рано

Основний факт, який визнає будь-який батько: діти воліють продукти, з якими вони знайомі. Тому як можна швидше (і зараз немає кращого часу, ніж зараз), уникайте давати їм цукор і продукти з високим вмістом насичених жирів і намагайтеся отримати 100% цільного зерна.

Здорове харчування в дитинстві робить нас більш схильними до здорового харчування в зрілому віці.

4. Попросіть дітей допомогти Вам

Виберіть їжу, з якою ваші діти могли б допомогти. Призначте один дитячий кулінарний день в тиждень. Нехай діти самі вибирають, що робити, якщо це відповідає рекомендаціям по харчуванню. Роздум про те, що корисно для здоров’я, змусить їх задуматися про факти харчування, але все ж дасть свободу створювати і експериментувати.

5. Зніміть стрес разом

Ви можете розірвати порочне коло стресу продуктивної реакцією на будь-яку стресову подію: просто дихайте глибоко. Коли у вашому будинку висока напруженість, запропонуйте всій родині приєднатися, щоб зробити кілька глибоких вдихів, щоб заспокоїти нерви. Ви скоро виявите, що все легко стануть щасливіше і здоровіше.

Свою думку пишіть в коментарях і ставте лайки!

Читайте також: